Kujdesi për mbulesën e tavolinës dhe për pecetat

Reference Number
RF149108
Title
Kujdesi për mbulesën e tavolinës dhe për pecetat
Description
Versioni tradicional: mbulesa dhe peceta të bukura pambuku dhe të bardha. Pecetat janë të palosura bukur dhe qëndrojnë mbi pjatë ose në të majtë të saj.
Tendencat: ngjyrë dhe përsëri ngjyrë! Zgjidhen pa hezituar ngjyra të ndryshme për pecetat dhe mbulesën.
 
Ndërgjegje ekologjike: Evitohen mbulesat dhe pecetat e letrës, të cilat ndotin shikimin dhe mjedisin dhe zgjidhen mbulesa dhe peceta me material të riciklueshëm dhe biodegradabël.
Në vend të mbulesës, përdoret një dekoracion më modern. Pjatat vendosen direkt në një tryezë të bukur druri masiv ose përdoren pasqyra apo tryeza origjinale me bambu, me perla...)
Me buxhet të vogël: thjesht vendosni në mbulesën e bardhë të tavolinës disa kordele mëndafshi me ngjyrë.
 
Kujdes: Lartësia standart e një tryeze është 72 cm. Mbulesa duhet të bjerë përqark tryezës të paktën 30 cm. Tryeza nbrohet nga një copë që ndodhet poshtë mbulesës, e cila krijon një rënie më të bukur të mbulesës.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 4117 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind