Shoqëruesit

Reference Number
RF551151
Title
Shoqëruesit
Description
I përbërë nga fëmijë të vegjël të familjes apo të miqve të afërt, kortezhi i fëmijëve shoqëron nusen dhe dhëndrin në hyrje apo në dalje të kishës.
Janë po shoqëruesit ata që mbajnë bishtin e fustanit të nuses.
Kortezhi i shoqëruesve duhet të përgatitet me kujdes sepse nuk duhet prishur ceremonia me fëmijë që krijojnë probleme.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1704 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind