Zgjedhja e fustanit të nuses

Reference Number
RF585874
Title
Zgjedhja e fustanit të nuses
Description
 
Home | Dasmat | Moda dhe bukuria | Fustane nuserie | Zgjedhja e fustanit të nuses
Zgjedhja e fustanit të nuses
27/07/2012
Font size:    
 
Si duhet gjetur fustani i nuses, një zbukurim ideal, unik dhe i jashtëzakonshëm, që do ta shoqërojë nusen gjatë gjithë ditës së dasmës, fustani që do ta shoqërojë nusen kur të thotë “po” e që do të përjetësohet në fotografi?
Para së gjithash, nuk duhet të shqetësoheni. Më poshtë do të gjeni disa këshilla për kërkimin tuaj.
 
Duhet ndjekur një plan
 
Një vit përpara ditës së dasmës, fillojnë kërkimet, thjesht për të krijuar një ide për atë që ju pëlqen ose jo. Shfletohen revista të specializuara, shihen faqet që kanë të bëjnë me fustanet e nuses në faqe të ndryshme të internetit, shkohet në dyqanet e fustaneve të nuseve.
 
Ato që duan një fustan të qepur për to, provat e para duhet t’i 6 deri në 4 muaj përpara ditës së dasmës. Të tjera, mund ta kenë gati fustanin deri në dy javë përpara datës së dasmës.
 
Ato që duan ta blejnë fustanin të gatshëm në dyqan është mirë të shkojnë atje të paktën 4 muaj përpara. Në këtë mënyrë do të kenë më shumë mundësira zgjedhjeje dhe do të kenë kohë në dispozicion për rregullimet e nevojshme.
 
Natyrisht që fustani mund të merret edhe në ditët e fundit, por është më mirë të shmanget një stres i tillë.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2108 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind