Fustanet origjinale të nuses

Reference Number
RF488336
Title
Fustanet origjinale të nuses
Description
Tendenca e fustaneve origjinale ka filluar të fitojë terren ndaj fustanit të bardhë klasik të nuseve.
Tani po guxohet më shumë në mbajtjen e fustaneve të shkurtra, fustane më të ngjitura pas trupit, fustaneve me ngjyra dhe çmim të lirë e tërheqëse për syrin. Tendenca e fustaneve origjinale ka filluar të fitojë terren ndaj fustanit të bardhë klasik të nuseve. Gjithashtu, tanimë ka filluar të përdoren shumë aksesorët, gurë të ndryshëm të çmuar, një çantë e vogël apo aksesorë të tjerë që kontrastojnë me veshjen e bardhë.
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 3666 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind