Titulli

Reference Number
RF232799
Title
Titulli
Description
Individe / Kompani ,Ju ftojmë të merrni pjesë ne Panairin “Dita e Verës 2016” 
Hapja behet neser oren 11:00 
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan

 
Organizator: 

DHOMA E TREGTISE DHE INDUSTRISE ELBASAN

Bashkëpuntor:
BASHKIA ELBASAN
Pallati Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan
Pjesmarrës:
BIZNESE PRODHUESE, TREGTARE, SHERBIMESH, ARTIZANE,
SHOQATA DHE ORGANIZATA TE NDRYSHME, etj. (mbi 50 pjësmarrës)
Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan, Bashkia Qytetit Elbasan dhe Kompania «Albexpo Group» ,

Organizojnë nga data 12-14 Mars 2016,  ne pallatin e Sportit “Tomorr Sinani” Elbasan,
edicionin e Nëntëmbëdhjetë i panairit të përgjithshëm,“Dita e Verës 2016”
I konceptuar si nje nga aktivitetet me të rëndësishem të biznesit në rajon,
ky panair përcon mesazhin e përpjekjeve për të mbështetur zhvillimin e vazhdueshëm
të industries, tregetisë, shërbimeve etj.. dhe për ta bërë këtë rajon, një destinacion të preferuar për biznes.
Në këtë panair marrin pjesë shumë kompani nga vendi dhe rajoni.
Për vetë pjesëmarrjen e larmishme dhe vizitoret e shumtë që e ndjekin këtë Panair, në këtë konteks,
para dhe gjate diteve te tij, trasmetohen reklama dhe emisione ne Televizionet lokale dhe kombetare, rrjetet sociale dhe ne disa gazeta apo agjenci te ndryshme.
Suksesi i panairit garantohet nga eksperienca dhe përvoja e fituar në këtë fushë.
Për informacione të metejshme, mund të shikoni në www.ccielb.org ose kontaktoni në Dhomën e Tregtisë dhe Industrisë Qarkut Elbasan me:

Merr pjese dhe ti...
Location
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
City / Zone
Elbasan
Address
11 Nentori
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2162 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, 11 Nentori) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind