Titulli

Reference Number
RF199041
Title
Titulli
Description
Ofrojmë mundësi punësimi për web designer 
me eksperiencë.
Kandidatët duhet të kenë eksperiencë në 
krijimin e aplikacioneve web responsiv 
dhe me përmbajtje tërheqëse.
Pozicioni i punës kërkon njohje shumë të 
mirë të teknologjive web si HTML, CSS, 
JavaScript, dhe framework-eve jQuery, 
AJAX. Njohja e framework-eve AngularJS 
dhe Bootstrap përbën avantazh.
Pozicioni i punës kërkon ambjentim të 
shpejtë me projekte ekzistuese. 
Disa nga detyrat kryesore janë:
1. Krijim i elementëve të ri grafik dhe 
   funksionaliteteve të reja të përdoruesve. 
2. Krijim kodi dhe librarish të ripërdorshme 
   për zhvillime të mëtejshme.
3. Krijim i elementëve grafik me plotsueshmëri 
   teknike sipas standardeve.
4. Përmirësimi i aplikacioneve për shpejtësi 
   maksimale dhe lundrim sa më të kënaqshëm.
5. Bashkëpunim me anëtarët e tjerë të ekipit 
   dhe palët e interesuara.
Kushtet e punës janë shumë të mira. 
Të interesuarit të dërgojnë CV (preferohet 
format pdf) në adresën info@lemon.al
Location
Country
Albania
State
Qarku i Tiranes
City / Zone
Blloku
Address
Qender
Web Page
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 159 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku, Qender) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind