Titulli

Reference Number
RF193279
Title
Titulli
Description
Përshkrimi      
 
Menaxher  Gjelberimi
 
Detyrat/ Pergjegjesite 
 
Kordinimi , planifikimi dhe  percaktimi i detyrave per ruajtjen e siperfaqeve te gjelbra  dhe  shtimin  e tyre, ne mbeshtetje me  plane  te percaktuara gjelberimi.
 
Zhvillon dhe  kordinon punen e brigades se gjelberuesve me  planet e detajuara per gjelberimin e ambjenteve
Percakton sipas nje plani te detajuar punen per proceset e mirembajtjes se siperfaqeve te gjelbra
Inspekton punen e brigades se gjelberuesve per te siguruar  efikasitetin e saj dhe  perfundimin  e proceseve te punes sipas afateve te caktuara ,
Mbikqyr efikasitetin ne pune  te punetoreve  te brigades se gjelberimit dhe  planifikon trajnimin e tyre per procese te ndryshme  te punes
Pergatit situacione dhe  kerkesa per materialet e nevojshme  per gjelberimin e siperfaqeve te ndryshme
 
 
Kualifikime/ Kërkesa:
 
 
 
Kandidatet duhet te kene  aftesi per te:
Analizuar, vlerësuar dhe  koordinuar  planifikimin e punëve sezonale  te nevo jshme  si dhe  për të përmbushur qëllimet e grupit të punës brenda kufijve të caktuar kohor
Koordinuar  dhe  përcaktuar pajisjet e personelit dhe  materialet e nevojshme  për përfundimin  me  sukses te projekteve; Përgatitur raporte te qarta, koncize dhe  të plota per punen e sektorit te tij
Per te punuar ne grup me  menaxherët dhe  staf in në një shumëllojshmëri  procesesh
Per te krijuar dhe  për të ruajtur  marrëdhënie korrekte  me  bashkepunetoret , punonjësit gjate  procesit te punes .
 
 
 
Te interesuarit mund  te dergojne email ne adresen: info@ agikons.com  
Location
Country
Albania
State
Qarku i Tiranes
City / Zone
Tirana
Address
Adresa:Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania.
ZIP code
1001
Web Page
  • Current rating: 5
  • Total votes: 1
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1413 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Adresa:Blloku Rezidencial “Kodra e Diellit”, A0/1. Tirane, Albania., 1001) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind