Titulli

Reference Number
RF894544
Title
Titulli
Description
Pershkrimi i punes:
Manaxheri i sherbimeve dhe eventeve eshte pergjegjes per punesimin, organizimin, trajnimin dhe mbikëqyrjen e personelit te sherbimit si dhe per organizimin e eventeve nga ideja deri ne realizimin.
Pozicioni i punes ndahet ne 8 muaj pune ne zyrat ne Tirane, 4 muaj pune ne Hotel Sarande.
Detyrat dhe Pergjegjesite:
·         Ne bashkepunim me specialistin e marketingut dhe shitjeve krijon dhe implementon paketa/sherbime komplimentare. Krijon dhe implementon paketa/sherbime me pagese.
·         Kordinim te te gjitha sherbimeve te resortit midis: recepsion, pastrim, restorant, bar.
·         Organizon dhe ben kontroll te te gjitha sherbimeve qe resorti ofron.
·         Kerkon tregun per indetifikimin e raste per evente.
·         Krijon propozime te detajuara eventesh: afatet kohore, objektet, furnizuesit, detyrimet ligjore, personelit dhe buxheti.
·         Drejton kordinimin e eventeve te miratuar nga krijimi deri tek implementimi i eventit.
·         Performon detyra te tjera te kerkuara nga manaxhimi.
Kerkesat e punes dhe aftesite
·         Pese ose me shume vite eksperience ne industrine e hotelerise. Prioritet kantidatet me experience ne planifikimin e eventeve ne hotel.
·         Aftesi ne paketat Ms office.
·         Kerkohet rrjedhshmeri ne gjuhen angleze (e shkruar dhe e folur)
·         Aftesi te shkelqyera supervizimi dhe manaxhimi.
·         Eksperience ne sherbim klienti.
·         Zotesi per tu perqendruar ne nevojat e klientit, aftesi per te qendruar i qete dhe i sjellshem gjate gjithe kohes.

Email:marketing@bougainvillebay.com
Location
Address
Rruga: Kodra e Diellit
ZIP code
Rruga: K
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 7659 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, , Rruga: Kodra e Diellit, Rruga: K) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind