Titulli

100,000.00 Lek
Reference Number
RF185335
Title
Titulli
Description
Hapësirë pune për zhvillues .net
Ne jemi në kërkim të zhvilluesve me përvojë 
të zotë në ndërtimin e aplikacioneve të zbatuar 
në teknologji .net (duke përfshirë shërbimet 
back-end si dhe homologët e tyre të front-end).
Përgjegjësitë kryesore të pozicionit të punës janë:
1. Zhvillimi i kërkesave të reja në aplikacione 
   funksional.
2. Hartimi dhe zhvillimi i aplikacioneve të rinj.
3. Koordinimi me pjesën tjetër të ekipit që punon 
   në shtresa të ndryshme të infrastrukturës.
Si rrjedhoje e këtyre përgjegjësive kërkohet 
angazhim i vazhdueshëm me ekipin për zgjidhjen 
e përbashkët të problemeve.
Detyrat kryesore të pozicionit të punës janë:
1. Zhvillimi në aplikime funksionale i diagramave të 
   aplikacioneve dhe rasteve të përdorimit. 
2. Dizenjimi, ndërtimi dhe mirëmbajtja e kodit të 
   ripërdorshëm, të besueshëm dhe efiçent.
3. Sigurimi i performancës, cilësisë dhe reagimit më të 
   mirë të mundshëm të aplikacioneve që zhvillohen.
4. Identifikimi i pengesave dhe të metave të aplikacioneve 
   dhe gjetja e zgjidhjes për këto probleme.
5. Ruajtja e cilësisë dhe organizimit të kodit sipas 
   standardeve bashkëkohore të teknologjive të përdorura.
Kandidatët duhet të kenë njohuri/aftësi të mira në:
1. Teknologjitë .net, me baza të forta të ekosistemit 
   të framework-ut dhe të gjuhës C#.
2. Teknologjitë client-side që përdoren në zhvillimin 
   e aplikacioneve web (html, css, Bootstrap, javascript, 
   JQuery, etj).
3. Teknologjive të bazave të të dhënave (parapëlqehet 
   njohja e MS SQL).
4. Përdorimin e kodit ekzistues.
5. Riprodhimin e kodit.
6. Testimin e aplikacioneve.
7. Reagim të shpejtë ndaj situatave problematike.
8. Ruajtjen e konfidencialitetit të punës.
Kërkesave të listuara u përgjigjemi me kushte 
pune shumë të mira. 
Të interesuarit të dërgojnë CV (preferohet 
format pdf) në adresën recruits@bwise365.com.
Location
Country
Albania
State
Qarku i Tiranes
City / Zone
Tirana
Address
Tirane
ZIP code
1010
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1105 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Lek/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tirane, 1010) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind