Titulli

Reference Number
RF153988
Title
Titulli
Description
Audi eshte blere ne koncensional te Audi ne Gjermani
Gomat i jane vene para dy javesh te reja Michelin pilot super-sport te 2016
feneret para xeno , bi-xeno + led stopat mbrapa led
Audi eshte ne gjendje perfekte me liber servisi qe nga 0 km dhe deri tani mund ta kontrolloni te koncensionali i audit per cdo gje ..
Makina ka hyre ne Shqiperi ne dhjetor te 2015 
Vetem nje servis i eshte bere te koncensionali i audit mund ta shikoni dhe te libri i servisit 
Makina eshte S-Line brenda jashte 

Disqet S-Line , Makina eshte Full option 
cmimi : 23000 euro
Location
Country
Albania
State
Qarku i Tiranes
City / Zone
Ali Demi
Address
rruga 1 maji
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
 • Nr i kontaktit nuk duket ne rregull

  Persh Xhino ,Nr i kontaktit nuk duket ne rregull,
  miri / May 01, 2016 11:59
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, rruga 1 maji) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind