Titulli

Reference Number
RF111735
Title
Titulli
Description
Projektojme dhe instalojme Sisteme Vezhgimi qe funksionojne diten dhe naten 24/7 me nje cilesi te larte. Monitorimi i tyre mund te behet lokalisht por edhe nepermjet internetit ne kompjuterin apo telefonin tuaj Smartfone.
Gjithashtu bejme projektime dhe instalime te sistemeve te sigurise kunder hyrjeve te pa autorizuara dhe mbrojtje nga zjarri me detektore mjaft te ndjeshem.
Sisteme sigurie PARADOX ,TELETEK, HONYWELL,per biznese ,Prona etj.
Si dhe sisteme monitorimi profesionale HIKVISION ,DAHUA, Bosch,Panasonic :

Sisteme sigurie Paradox:

Nje sistem sigure profesionale ofron nje ruajtje te sigurte te biznesit apo prones tuaj

Sisteme monitorimi:

HIKVISION dhe DAHUA  me shume se 15 vite ne treguan e elektronikes, ofrojme per ju sisteme te sigurta dhe cilesore profesionale.

Kontakto: 0672832470
 
Location
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
City / Zone
Elbasan
Address
Elbasan
Web Page
  • Current rating: 5
  • Total votes: 3
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 1536 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Elbasan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind