Titulli

Reference Number
RF774114
Title
Titulli
Description
Te thush tregti per nje produkt qe ne e krijojme me kaq perkushtim, dashuri te vecante prej rreth 40 viteve eshte shume pak vertet, ne e ofrojme kete produkt nga  perpunimi tradicional duke filluar me krijimin e fijes ,ngjyrosjes dhe deri tek thurja e saje. Punime artistike qilima rrugica etj sipas porosise dhe shijeve

Ne jemi një nga artizanet më të vjetra te Elbasanit, që e zhvillon biznesin privat artizanal qysh prej 40vjetësh .
Me mbylljen e Ndërrmarjes Artistike, vazhdoi endja po me metodën që perdorej atje dhe po me ato mjete, materiale e modele.Ne endim përditë në tezgjahun e  punës , me fije 100 % lesh cilsia E PARE DHE NGJYRA TE FORTA e përpunuar , sipas të gjithë parametrave të nevojshëm për të bërë qilima e tapeta rrugica, canta, shum lloje gjerash

Produktet janë qilima e rrugica të llojeve, madhësive e modeleve nga më të më të bukurat; ato mund të përdoren për të dekoruar ambiente nga më të ndryshmet: ambiente shtëpie , zyrash, tradicionale e moderne dhe janë shumë të preferuar ne vendin tone dhe ne te gjith europen gjithashtu e turistët e huaj. Mund te porosisni :nr tel 0695897838

Location
Country
Albania
State
Qarku i Elbasanit
City / Zone
Elbasan
Address
Qender elbasan
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 610 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Elbasanit, Elbasan, Qender elbasan) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind