Mercedes-Benz 3544 Viti 99

39,000.00 €
Reference Number
RF112143
Title
Mercedes-Benz 3544 Viti 99
Description
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: manual
Fuqia KW..: 320.440cv
KM.........: 240000
kamioni esht pothuajse i ri sic esht ne foto nuk ka nevoj per komente vetem me 242000km te bera origjinale.ka pilot automatik ka bllokazh motori elektrik sedilje me ajer dhe elektrike pasqyra me rezistenc origjinale,ka ekran tregus servisi,kazan andreoli me shkarkim ne tre krah,me hapje me piston idraulik dhe mbrapa dhe ansore.me taksa siguracion te paguar deri ne fund te vitit.kamioni ka 4muaj qe ka ardh nga italia sapo i jan nderuar ferotat te 4akseve te reja gomat e para te reja michelin gomat mrapa 60%

Condition
Used
Location
Address
durres
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 6394 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, durres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind