Isuzu i ri me 6 vende

20,500.00 €
Reference Number
RF186275
Title
Isuzu i ri me 6 vende
Description
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 96
KM.........: 0

Kamion ISUZU 6 vendesh me 0 Kilometra. 

Kamioni ri me 0 Kilometra, i pa targuar! Edhe me financim! 

Opsione kryesore Kambio Manuale me pesë marrshe
Ajer I kondicionuar
Sedilie veshur me stof
Timon mekanik I lehte I regjistrueshëm në lartësi
Frena hidraulike, perpara me disqe
Konteiner Metalik nga brenda veshur me llamarine Inox 


Garancia 1 vit ose 50 000 km.


Automjeti eshte gjendje dhe mund te levrohet menjehere.Oferta eshte e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Blerja e automjetit mund te financohet gjithashtu me leasing ose kredi.Cmimi: 26500 Euro
Oferte 20500 Euro

Ne cmim perfshihet TVSH dhe kontrolli i pare mbas 1000 km.


Tel. : 047 800 630

Cel. : 0692022833
Condition
New
Location
Address
tirane
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2322 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind