Hyundai "County"

45,000.00 €
Reference Number
RF669651
Title
Hyundai "County"
Description
Nga Koncensionar Makine e re me Garanci. 

Opsione kryesore Hyundai County “Deluxe” LWB 29 + 1

Paketë ABS, Freksion hidraulik, sistemdrejtimi hidraulik me regjistrim në lartesi dhe kënd, frena hidraulike me disqe, frene motorike, Ajër I kondicionuar I dyfishtë, paketë ventilimi dhe përforcimi ngrohje, Sistem Audio H829 me mikrofon dhe amplifikator, ndricim leximi dhe dalje e ajrit te kondicionuar për cdo rradhë ulje pasagjerësh, sedilie stofi, rripa sigurie për pasagjerët, timoni I regjistrueshëm në lartësi, kroskoti I shoferit aplikacion druri, kapanxhë ajrimi në tavan, fikëse zjarri. derë e pasagjerëve me hapje elektrike anësore, fenerë mjegulle, pasqyrë ndihmëse shikimi pas, mbulesa disqesh, Paketë opsionale deluxe (përfshin sedilie ergonomike te veshura kombinacion lëkurë sintetike dhe stof, dere një kanateshe të hapshme ne ane, frenim me sensor ngarkese, ore digitale për pasagjerët, strehë dielli per pasagjerët e parë, xhama anësorë të fiksuar, paneleanësore të brendëshme ne njgjyrën e sedilieve, etj


Cmimi: 51 800 Euro
Oferte 45 000 EuroNe cmim perfshihet TVSH, si dhe kontrolli i pare mbas 1000 km.
Automjeti eshte gjendje dhe mund te levrohet menjehere.Oferta eshte e vlefshme per sa kohe automjeti eshte gjendje. Blerja e automjetit mund te financohet gjithashtu me leasing ose kredi duke filluar nga 590 Euro ne muaj me 30% te vleres parapagim. 30% e vleres = 13500 EuroTel. : 047 800 551/554

Cel. : 0692022833
Condition
New
Location
Address
tirane
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2337 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind