Seat IBIZA Viti 2009

6,500.00 €
Reference Number
RF121701
Title
Seat IBIZA Viti 2009
Body Style
Sedan
Condition
Used
Model
2009
Color
Red
Additional information
Fuel
Gasoline
Doors
5
Description
Karburanti: Benzine
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 55
KM.........: 40.000
Auto Radio: Komandat ne Timon

Xhamat me Hapje me buton, celesat me pult per hapje ne distance .

Shitet ose Kembehet me makine me te lire (mundesisht me portobagazh, karavan/Kombi ose bagazh te madh) kundrejt diferences se vleres.
Cmimi eshte i Diskutueshem.
Taksat dhe siguracioni jane te paguara deri Qershor 2013 (TPL dhe FullKasko)
Te gjitha sherbimet e kryera me Liber Servisi nga Koncensionari
Makina eshte identike si fotografite qe ndodhen ketu.
Makina eshte nen pronesine e nje personi te vetem dhe nuk ka patur pronare te tjere perpara.
Eshte blere e re per vleren 12.500 EUR perpara 3 vjeteve !!!

Tel. : 0683184274
Location
Address
tirane
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2028 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
/ALL
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind