Fiat punto 1.2 Viti 2001-5 porta

Reference Number
RF196502
Title
Fiat punto 1.2 Viti 2001-5 porta
Model
2001
Color
Blue
Condition
Used
Body Style
Sedan
Additional information
Transmission
Manual
Drive Train
2WD
Engine Cylinders
1200cc
Fuel
Gasoline
Doors
5
Description
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: blu metalizato
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
Fuqia KW..: 44
KM.........: 97980

DURRES Okazion shes fiat punto 1.2 vit 2001 me (tvsh) km 97980 origjinale

makina eshte ne gjendje perfekte si mekanike ashtu dhe xhenerike km flasin 

vet ka shume pak km eshte e perdorur nga nje dore e vetme dhe ka qene

femer une jam dora e dyte makina ndodhet ne itali e mbyllur ne garazhd

pune ditesh vjene ne shqiperi eshte shume ekonomike me 5 porta me 

kondicioner,airbag,servo,kampjuter board,4 goma te reja,mbyllja qendrore 

me telekomande,radio cd player,etj...

Mos hezitoni te telefononi cimimi 1950 euro i diskutueshem ne cmim 

perfshihen dhe TVSH kontaktoni ne nr 0662038411-0689045506

Tel. : 0662038411

Cel. : 0689045506
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2768 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
Loan Terms
Loan Amount
Loan Term
years/months
Interest Rate
%
First Payment Date
Reset
Payments
Fill in the form and click on "Calculate"
Amortization Schedule
We were unable to find the requested address (, ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind