Canadian Embassy

Reference Number
RF100427
Title
Canadian Embassy
Description
Rr: Deshmoret e 4 Shkurtit, Pallati i Ri mbrapa Akademise se Arteve Kati II
Tirana, Albania

Tel.: + 355 4 225 7274 / 225 7275
Fax: + 355 4 225 7273
Email: canadalb@canada.gov.al
Locate the consulate on a map
Location
Address
Deshmoret e 4 Shkurtit
  • Current rating: 5
  • Total votes: 3
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
 • emigrim

  pershendetje dua te emigroj bashke me gruan e djalin e vogel per ne kanada ka ndonje mundesi per te emigruar apo nuk eshte e mundur faleminderit
  estevan coniku / Feb 27, 2015 08:50
 • Dua te emigroj dhe te punoj ne kanada si cdo qytetar europin

  Dua nje vize pune te punoj dhe te jetoj ne kanada
  Shkelzen halmusaj / Aug 22, 2016 12:32
 • sinaj

  dua te emigroi ne kanada per pun me familjen ka na nje mundsi
  gjergji / Nov 07, 2016 16:38
 • Vize pune

  Dua te emigroj ne Kanada per pune ka nonje mundesi ....
  Arjan / Jun 06, 2018 10:23
 • Per pune

  Dua te shkoj ne Kanada çfar kritere duhet te plotesoj
  Ardi gorka / Dec 11, 2018 15:31
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (, Deshmoret e 4 Shkurtit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind