Titulli

Reference Number
RF117797
Title
Titulli
Description
Shoqata "Dora e Ngrohte"Pogradec kerkon nga te gjithe ata qe mund te ndihmojne te krijojme nje projekt per temundesuar qe dhe femijet me aftesi te kufizuara ne rrethin e pogradecit te mund te fitojne nje profesion qe dhe ata te kene mundesi te punesohen dhe te integrohen ne shoqeri per mundesite dhe talentin e tyre (Brenda aftesive te tyre ).
Me Respekt .      Shoqata "Dora e Ngrohte "dega Pogradec             Sekretari i Shoqates

                                                                                                                        Hajrush Çollaku.
Location
Country
Albania
State
Qarku i Korces
City / Zone
Pogradec
Address
Pogradec
  • Current rating: 0
  • Total votes: 0
 • Save as PDF Save as PDF
 • Report broken listing Cancel my report
 • View QR Code View QR Code
 • 2901 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
There are no comments added
Add Comment
Author *
Title *
Rating
Message *
reCaptcha *
Click on the image to refresh the captcha. Please enter characters depicted on the image
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Korces, Pogradec, Pogradec) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Enter your report
Loading ...
Are you sure you want to cancel your report?

Listings to be compared

  There are no listings to compare
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind