PESHORE ELEKTRONIKE

Nr. Referencës
RF225998
Titulli i njoftimit
PESHORE ELEKTRONIKE
Përshkrim
Kompania NTSH “PESHOJA “
Ju ofron këto shërbime:

• Shitjen 
• Montimin 
• Certifikimin
• Kalibrimin
• Hibridizimin (Modernizimin) e peshoreve.
Gjithashtu ju ofrojmë: Servisimin Elektronik dhe Mekanik.

NTSH “PESHOJA” është biznes me traditë të vjetër familjar që nga viti 1866 dhe është kompania e vetme në Kosovë dhe Shqipëri që është e Autorizuar nga IMLK-ja për kryerjen e punëve apo shërbimeve të cekura më lart.
Për çdo informatë, ju lutemi mos hezitoni të na kontaktoni në numrat e telefonit në vijim:

Tel Zyrtar:
+377 44309404 
+386 49309404
+377 44126908

Gjithashtu, ju ofrojmë shërbime 24/7 për më shumë informata
vizitoni Webfaqën tonë www.peshoja-ks.com.
Na kontaktoni në:
info@peshoja-ks.com ose peshojavaga@yahoo.com


Referencat:
Pikat Doganore në Republikën e Kosovës
Pikat Doganore Shqiperi
Bechtel & Enka
NewCoFerronikeli
NewCoLlamkos
M&Silosi
Zinkunie
Mullijte në Kosove & Shqipëri
Depot e Naftës (Petrol Company, Hib Petrol)
etj.

PESHORE ELEKTRONIKE "Esit" perfaqesues i autorizuar ekskluziv me garancion deri ne 6 Vjet te Certifikuara dhe te Aprovuara nga IMLK-ja

www.peshoja-ks
facebook.com/peshoja
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2872 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj