Mili Renovime Pastrime Transporte

Nr. Referencës
RF134181
Titulli i njoftimit
Mili Renovime Pastrime Transporte
Përshkrim
Mili company Kryejm keto sherbime si . Renovime te shtepive banesav lokalev  komplet te jashtme dhe te brendshme si ; Fasad, Gled, Knauf, Ngjyra,Amstrong, Pllaka, Laminat, etj..

-Ne bejm edhe pastrimin e shtepive dhe banesav lokalev ne menyr profesionale gjat orarit dhe pas orarit kemi staf qe te punohet 24h pa nderprer .

- Poashtu ne bejm edhe Transportin e inventarit te shtepive lokaleve banesave etj ..
ne bejm montimin dhe demontimin e mobileve si dhe mbeshtjelljen dhe paketimin qe gjerat tuja te jente sigurta gjat transportit.

nr per info.044/162 228 ose 0038649321805 viber dhe whatsApp 
#facebook Milicompany
Vëndndodhja
Adresa
Rr.Afrim vitia nr1
Kodi postar
10000
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1978 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rr.Afrim vitia nr1, 10000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj