AAB University

Nr. Referencës
RF655578
Titulli i njoftimit
AAB University
Përshkrim
AAB aplikon qasjet më të reja në mësimdhënie e në kërkime shkencore, siguron kushte të përkryera për punë e studime për studentët e të gjitha niveleve e për mësimdhënësit, përfshirë teknologjitë më të reja, krijon ambient miqësor akademik dhe zhvillimor, i kontribuon aktivisht jetës shoqërore e ekonomike të vendit dhe realizon programe cilësore të bashkëpunimit ndërkombëtar në arsim të lartë e në kërkime shkencore. Në këtë kuptim, AAB kultivon një mjedis të sigurt që mundëson kreativitetin, mendimin kritik,  tolerancën dhe vlerat  e larta etike të mësimdhënësve e të studentëve në kuadër të një kornize të arsimimit tërëjetësor.
Vëndndodhja
Vendi
Kosovo
Qarku
Komuna e Prishtines
Qyteti / Zona
Pristina
Adresa
Universiteti AAB, Prishtinë, Rajoni i Prishtinës
Kodi postar
10000
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.7
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1223 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Kosovo, Komuna e Prishtines, Pristina, Universiteti AAB, Prishtinë, Rajoni i Prishtinës, 10000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj