SHITET PAPAFINGO KATI 9 3+1, SKLE VLORE

Nr. Referencës
RF150139
Titulli i njoftimit
SHITET PAPAFINGO KATI 9 3+1, SKLE VLORE
Përshkrim
{|sq|}OKAZION.

SHITET NE SKELE NJE APARTAMENT NE KATIN E FUNDIT, ME OXHAKME VERANDE TE BOLLSHME DHE NJE DEPO JASHTE NE VERANDE. ME SISTEM CHILLER QENDROR.ME DOKUMENTA TE RREGULLTA. SIPERFAQJA TOT. 255 M2 KU 100 M2 VERANDE. SKELE 100 M LARG KULACIT. VLORE

DETAJET E PRONES

• Tipi: apartament penthouse (kati I fundit)
• Dhoma Gjumi: 3
• Tualete: 2
• Viti I ndertimit:2013
• Sip. M2: 255
• Pamje: stadiumi
• Parking: I bollshem
• Sistem qendror gazi/ngrohje ftohje: system qendror chiller
• Verande: po
• Kati: 9 (privat)
• Ashensor: po
Vëndndodhja
Qytetet
Vlorë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • Cmimi i shtepise ?

  Jemi te interesuar per shtepine , si mund te kontaktojme ?
  User / 14.11.2017 14:28
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj