OKAZION * Shitet Dyqan 34m2 *

2,000.00 €
Nr. Referencës
RF703200
Titulli i njoftimit
OKAZION * Shitet Dyqan 34m2 *
Përshkrim
•Shitet Dyqan
•Qyteti : Vlore
•Kati : 1
•Lagja : Pavarsia ( ne hyrje te ishkombinatit te peshkut , pallati 1 majtas)
•50-60 metra nga bulevardi ‘’Ismail Qemali’’
•Siperfaq.Totale : 34 m2
•Dyqani eshte ne gjendje shume te mire ( instalime bashkohore , i lyer , dhe arreduar me tavan te varur , dhe i paisur me WC )
•Cmimi 2000 euro/ m2
 
Kontakt : Pandi / +355698789489
Vëndndodhja
Qytetet
Vlorë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1964 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj