OKAZION Shitet Apartament 154m2

650.00 €
Nr. Referencës
RF533982
Titulli i njoftimit
OKAZION Shitet Apartament 154m2
Përshkrim
Te dhenat kryesore
•Qyteti : Vlore
•Kati : 4
•Lagja : Pavarsia ( Pallati i Rivieres )
•Pamje nga deti JugLindje-Jug-JugPerendim-Perendim
•Siperfaq.Totale : 154 m2
•Perberja : Sallon 44m2 / 3 dhoma Gjumi / 2 Tualete te medha / Ballkon ne te gjithe fasaden totale 26metra
•Shtepia eshte e kompletuar me arredim bashkohor / Kondicionim / Sistem Kaldjash te instaluar
•Cmimi 650 euro/ m2
Per me teper kontakt : Pandi / +355698789489
Vëndndodhja
Qytetet
Vlorë
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1753 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj