MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane

16.00 €
Nr. Referencës
RF689364
Titulli i njoftimit
MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane
Përshkrim
www.hertz.al autonoleggio in albania,+355672136575,MAKINA me QERA.duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals RENTA low COST albania, hertz ,me CMIME te LIRA, MAQINA me QIRA,locatione de voiture en albanie, ενοικίαση αυτοκινήτων, ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ  www.hertz.al
Vëndndodhja
Qytetet
Tiranë
Adresa
RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE
Kodi postar
10000
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 6162 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE, 10000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj