Kurse Online dhe ne Zyre--Alpha Platinum

Nr. Referencës
RF161574
Titulli i njoftimit
Kurse Online dhe ne Zyre--Alpha Platinum
Përshkrim

100 % Situata Praktike ne Kurse

ALPHA BUSINESS dhe ALPHA WEB BUSINESS
KURSE ONLINE DHE NE ZYRE
Ne kurset online ju futeni ne kompjuterat tane online me program remote qe perdoret per kete qellim
dhe
komunikimi tjeter realizohet me skype

50% ZBRITJE PER NIVELET A1+A2 TE KURSEVE

www.trajnimiim.com
Tel: 0684868595
Kurset organizohen ne nivele:
A1; A2;B1;B2;C1;C2
1-Alpha Business
2-Alpha Start
3-Alpha Farmaci
4-Alpha Web Start
5-Alpha Web Business
6- Financa 5

1.KURSE TE PERSONALIZUAR, (Klasa ka vetem 1 individe, pedagog te personalizuar )

2.PUNE E PAVARUR (Klasa ka 2-3 persona ku secili punon ne menyre te pavarur),

3.KURSE NE GRUPE ( Klasa ka 4- 6 anetare te cilet zhvillojne kurs ne grup )

KONTABILITETI I KOMPJUTERIZUAR
ESHTE DOMOSDOSHMERI NE EPOKEN KU JETOJME
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qytetet
Vlorë
Adresa
Vlore
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.5
  • Votimi total: 2
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1481 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Vlore) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj