Dhoma plazhi ne vlore

2,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF133915
Titulli i njoftimit
Dhoma plazhi ne vlore
Përshkrim
Dhoma plazhi me qera ne vlore . Ne plazh te vjeter ne nje zone te qete te qytetit larg zhyrmave dhe larg smogut te qytetit mer nje qendrim sa me te kendeshem . Dhomat jane 1+1 me te gjitha kushtet bashkohore , kondicioner , guzhine , Tv kabllor , me verande , parkim i garantuar dhe i sigurte per mjetin tuaj . Dhe mbas deshires keni nje gatim tradicjonal korcar nga shtepia . Jeni te mirepritur... cmimi 2000 lek/nata All-inclusive... Na kontaktoni 0665475159
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qytetet
Vlorë
Adresa
Vlore
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1836 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Vlore) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj