Zhvillues .NET

1,000.00 $
Nr. Referencës
RF674600
Titulli i njoftimit
Zhvillues .NET
Përshkrim
Hapësirë pune për zhvillues .net
Ne jemi në kërkim të zhvilluesve me përvojë të zotë në ndërtimin e aplikacioneve të zbatuar në teknologji .net (duke përfshirë shërbimet back-end si dhe homologët e tyre të front-end).
Përgjegjësitë kryesore të pozicionit të punës janë:
1. Zhvillimi i kërkesave të reja në aplikacione funksional.
2. Hartimi dhe zhvillimi i aplikacioneve të rinj.
3. Koordinimi me pjesën tjetër të ekipit që punon në shtresa të ndryshme të infrastrukturës.
Si rrjedhoje e këtyre përgjegjësive kërkohet angazhim i vazhdueshëm me ekipin për zgjidhjen e përbashkët të problemeve.
Detyrat kryesore të pozicionit të punës janë:
1. Zhvillimi në aplikime funksionale i diagramave të aplikacioneve dhe rasteve të përdorimit. 
2. Dizenjimi, ndërtimi dhe mirëmbajtja e kodit të ripërdorshëm, të besueshëm dhe efiçent.
3. Sigurimi i performancës, cilësisë dhe reagimit më të mirë të mundshëm të aplikacioneve që zhvillohen.
4. Identifikimi i pengesave dhe të metave të aplikacioneve dhe gjetja e zgjidhjes për këto probleme.
5. Ruajtja e cilësisë dhe organizimit të kodit sipas standardeve bashkëkohore të teknologjive të përdorura.
Kandidatët duhet të kenë njohuri/aftësi të mira në:
1. Teknologjitë .net, me baza të forta të ekosistemit të framework-ut dhe të gjuhës C#.
2. Teknologjitë client-side që përdoren në zhvillimin e aplikacioneve web (html, css, Bootstrap, javascript, JQuery, etj).
3. Teknologjive të bazave të të dhënave (parapëlqehet njohja e MS SQL).
4. Përdorimin e kodit ekzistues.
5. Riprodhimin e kodit.
6. Testimin e aplikacioneve.
7. Reagim të shpejtë ndaj situatave problematike.
8. Ruajtjen e konfidencialitetit të punës.
Kërkesave të listuara u përgjigjemi me kushte pune shumë të mira. 
Të interesuarit të dërgojnë CV (preferohet format pdf) në adresën recruits@bwise365.com.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Kodi postar
1010
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1257 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane, 1010) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj