Zhvillues IOS

1,000.00 $
Nr. Referencës
RF913363
Titulli i njoftimit
Zhvillues IOS
Përshkrim
Hapësirë pune për zhvillues IOS
Ne jemi në kërkim të zhvilluesve IOS që zotërojnë pasion për të zhvilluar teknologjitë mobile në limite dhe janë të disponueshëm për tu bashkuar me ekipin e talentuar të inxhinierëve tanë, për të projektuar dhe zhvilluar gjeneratën e radhës të programeve mobile të kompanisë tonë.
Përgjegjësitë kryesore të pozicionit të punës janë:
1. Projektimi dhe zhvillimi i programeve të avancuar për platformën IOS.
2. Bashkëpunimi me anëtarët funksional të ekipit për të përcaktuar, projektuar dhe zhvilluar karakteristika të reja në programet tona.
3. Dhënia e kontributeve në korigjimin e gabimeve dhe përmirësimin e performancës së programeve funksional.
4. Zbulimi, vlerësimi dhe zhvillimi i vazhdueshëm i teknologjive të reja për të maksimizuar efiçencën e punës zhvilluese.
5. Sigurimi i performancës, cilësisë dhe reagimit më të mirë të mundshëm të programeve që zhvillohen.
6. Identifikimi i pengesave dhe të metave të programeve dhe gjetja e zgjidhjes për këto probleme.
7. Ruajtja e cilësisë dhe organizimit të kodit sipas standardeve bashkëkohore të teknologjive të përdorura.
Kandidatët duhet të kenë njohuri/aftësi të mira në:
1. Objective-C/Swift dhe Cocoa Touch.
2. Framework-et Core Data, Core Animation, Core Graphics dhe Core Text.
3. Libraritë dhe API-t mbështetëse (të palëve të treta) që ofrojnë lehtësi në zhvillimet e shërbimeve mobile të platformave IOS.
4. Karakteristikat e arkitekturave, trendeve dhe teknologjive zhvilluese të paisjeve mobile.
5. Ciklin e plotë të zhvillimit të programeve mobile. 
Kërkesave të listuara u përgjigjemi me kushte pune shumë të mira. 
Të interesuarit të dërgojnë CV (preferohet format pdf) në adresën recruits@bwise365.com.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Kodi postar
1001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1458 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj