Web Designer

1,000.00 $
Nr. Referencës
RF172577
Titulli i njoftimit
Web Designer
Përshkrim
Ofrojmë mundësi punësimi për web designer me eksperiencë.
Kandidatët duhet të kenë eksperiencë në krijimin e aplikacioneve web responsiv dhe me përmbajtje tërheqëse.
Pozicioni i punës kërkon njohje shumë të mirë të teknologjive web si HTML, CSS, JavaScript, dhe framework-eve jQuery, AJAX. Njohja e framework-eve AngularJS dhe Bootstrap përbën avantazh.
Pozicioni i punës kërkon ambjentim të shpejtë me projekte ekzistuese. 
Disa nga detyrat kryesore janë:
1. Krijim i elementëve të ri grafik dhe funksionaliteteve të reja të përdoruesve. 
2. Krijim kodi dhe librarish të ripërdorshme për zhvillime të mëtejshme.
3. Krijim i elementëve grafik me plotsueshmëri teknike sipas standardeve.
4. Përmirësimi i aplikacioneve për shpejtësi maksimale dhe lundrim sa më të kënaqshëm.
5. Bashkëpunim me anëtarët e tjerë të ekipit dhe palët e interesuara.
Kushtet e punës janë shumë të mira. 
Të interesuarit të dërgojnë CV (preferohet format pdf) në adresën recruits@bwise365.com.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
Kodi postar
1001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1280 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj