Vende te lira pune si AGJENT SHITJESH

250.00 €
Nr. Referencës
RF136272
Titulli i njoftimit
Vende te lira pune si AGJENT SHITJESH
Përshkrim
Blue FILTERS Albania 
Kompani Gjermane
Prezanton dhe teston sisteme filtrimi per trajtimin e ujit te pijshem.

Eshte ne kerkim te:

10 AGJENT/E SHITJESH NE TERREN.
Eksperienca ne marketing dhe shitje direkte perben avantash.
Mosha 25-40 vjec.
KUSHT I NEVOJSHEM: aplikuesit duhet te kene makinen e tyre.

Per me shume rreth punes ju lutemi te paraqiteni prane zyrave tona :
Adresa: Rruga Teodor Keko, UNAZA E RE,prane ish doganes, Pallati Blu,kati i dyte. Orari 12:00-17:00
ose tel:
0699117388
ose email:
bluefiltersal@gmail.com


JU MIREPRESIM 
Blue FILTERS Albania
START WITH CLEAN WATER
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2510 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj