UnitCenter kerkon Konsulente Telefonike per gjuhen Italiane/Angleze

Nr. Referencës
RF152824
Titulli i njoftimit
UnitCenter kerkon Konsulente Telefonike per gjuhen Italiane/Angleze
Përshkrim
UnitCenter në sajë të rritjes së menjëhershme është duke kërkuar Konsulent Telefonik për fushatat e ndryshme të Telemarketing-ut.

Të gjithë ata që janë të interesuar për këtë pozicion duhet të kenë:

- Ambicie;
- Njohuri të avancuara të gjuhës Italiane/Angleze;
- Përvoja të mëparshme në Call Center, min 6 muaj sektori i Shitjeve;
- Aftësi të shkëlqyera për të punuar në grup;
- Njohuri të përgjithshme të programeve bazë të kompjuterit;

Cfarë ofrojmë:
- Pagesa ndër më të lartat në treg;
- Bonuse ditore, javore dhe mujore;
- Kushte pune moderne;
- Kontratë pune në përputhje me ligjin Shqiptar;
- Orari i punës: E Hëna-Premte (10: 00-19: 00);
- Mundësitë rrijteje profesionale;
- Trajnime periodike për t'ju ndihmuar të arrini objektivat tuaj.

Kontakt:
Cel: 355 69 23 80 085
E-Mail: Info@unitcentershpk.com
Web: www.unitcentershpk.com:
Adresa: Rr. Komuna e Parisit, në pallatin e kompleksit Kika 1, Tiranë.
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Rruga. Komuna e Parisit
Kodi postar
1000
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 1
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1354 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Rruga. Komuna e Parisit, 1000) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj