Tirane, oferte PC+Monitor OFERTE PC+MONITOR----SUPER CMIM

Nr. Referencës
RF144344
Titulli i njoftimit
Tirane, oferte PC+Monitor OFERTE PC+MONITOR----SUPER CMIM
Përshkrim
OFERTE NGA D&E ELECTRONICS

KOMPJUTER + MONITOR

MARKA: HP
MODELI: DC5650
PROCESORI: Intel Core 2, 2.7 GHz
MEMORIA RAM: 2 GB
HDD: 160 GB

MONITOR 17 "

TASTIER, MOUSE, WEB CAMERA, KUFJECMIMI: 175 EURO

D&E Electronics
Adresa: Rruga e Kavajes, perballe xhamise "Dine Hoxha"
Cel: +355 69 34 50 856 / +355 69 23 20 491


Email: info.deelectronics@gmail.com

Facebook: DE ElectronicsAlbania
Vëndndodhja
Adresa
Rruga e Kavajes, perballe xhamise
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2183 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rruga e Kavajes, perballe xhamise) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj