Studio Dizaini Lemon.al kerkon punonjes te kualifikuar

Nr. Referencës
RF199041
Titulli i njoftimit
Studio Dizaini Lemon.al kerkon punonjes te kualifikuar
Përshkrim
Ofrojmë mundësi punësimi për web designer 
me eksperiencë.
Kandidatët duhet të kenë eksperiencë në 
krijimin e aplikacioneve web responsiv 
dhe me përmbajtje tërheqëse.
Pozicioni i punës kërkon njohje shumë të 
mirë të teknologjive web si HTML, CSS, 
JavaScript, dhe framework-eve jQuery, 
AJAX. Njohja e framework-eve AngularJS 
dhe Bootstrap përbën avantazh.
Pozicioni i punës kërkon ambjentim të 
shpejtë me projekte ekzistuese. 
Disa nga detyrat kryesore janë:
1. Krijim i elementëve të ri grafik dhe 
   funksionaliteteve të reja të përdoruesve. 
2. Krijim kodi dhe librarish të ripërdorshme 
   për zhvillime të mëtejshme.
3. Krijim i elementëve grafik me plotsueshmëri 
   teknike sipas standardeve.
4. Përmirësimi i aplikacioneve për shpejtësi 
   maksimale dhe lundrim sa më të kënaqshëm.
5. Bashkëpunim me anëtarët e tjerë të ekipit 
   dhe palët e interesuara.
Kushtet e punës janë shumë të mira. 
Të interesuarit të dërgojnë CV (preferohet 
format pdf) në adresën info@lemon.al
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Blloku
Adresa
Qender
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 154 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Blloku, Qender) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj