Software Engineer for an American Company

Nr. Referencës
RF322908
Titulli i njoftimit
Software Engineer for an American Company
Përshkrim


Kompania Amerikane Barret Company kerkon te punesoje nje Software Engineer

Technical Skills

 

            • Object-oriented experience with at least one of: Java (preferred), C++, Python, or similar

            • Experience working in GCE or similar Cloud-based environments such as EC2, Rackspace, Azure, etc.

            • Experience in engineering highly scalable cloud applications

            • Well versed in internet architectures, including application and database components

            • Is capable of end-to-end product development: Ideation, Interaction Design, Rapid Prototyping, Iteration, etc.

            • Has expert knowledge in writing Objective-C and utilizing iOS Frameworks

            • Strong experience creating new user interface controls that go beyond the standard library's look and behavior

            • Strong experience with Sketch/Photoshop/Illustrator

            • Strong interest in the app world. Follows top apps, design trends, business strategy, ads, new technologies, etc

 

Eksperience e deshiruar por jo Mandatore:

            • Self-published in the App Store

            • Designed mobile app UI/UX

            • 2+ yrs of iOS experience

            • 3+ yrs of software engineering experience

            • Experience with prototyping tools like Framer/Pixate/Form

            • Degree in Computer Science
            • Experience in building algorithms that are scalable
            • Fast prototyping skills
            • Demonstrated ability in both research and development
            • Full stack developer in java or python

Pagesa eshte mjaft e pelqyeshme dhe sipas standarteve Amerikane.
Te interesuarit Ju lutem te dergojne CV(ne gjuhen angelze) ne: b_job@outlook.com
Ju faleminderit

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1349 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar () nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj