Kondicionerë Mitsubishi | Plus-Klima

Nr. Referencës
RF120582
Titulli i njoftimit
Kondicionerë Mitsubishi | Plus-Klima
Përshkrim
Plus-Klima operon në tregun shqiptar që prej vitit 1999 në sistemet e kondicionimit. Cilësia dhe autenticiteti i pajisjeve Mitsubishi vjen pranë jush përmes dyqaneve tona. Shërbimi është profesional, cilësor dhe çdo kërkesë e klientit ka rëndësi për ne. Në shërbimet që ne ofrojmë përfshihen: shitja, montimi, riparimi dhe serviset e përgjithshme të kondicionerëve. Të gjitha produktet tona kanë garanci 5-vjeçare. 

Numri jonë i kontaktit: +35569 21 81 069

Faqja e internetit: http://www.plus-klima.com
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Rruga e Kavajës Tirana
Kodi postar
1001
Informacione shtesë
Web-Faqja
  • Vlerësimi i tanishëm: 4.8
  • Votimi total: 6
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 447 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Rruga e Kavajës Tirana, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj