shitje me shumice dhe pakice dhe montim

190.00 €
Nr. Referencës
RF103051
Titulli i njoftimit
shitje me shumice dhe pakice dhe montim
Përshkrim
pershendetje . tregtojme sisteme kamerash dhe sisteme alarmi me shumice dhe me pakice . pasi ju ti blini ne vijme dhe i montojme ato ne ambjentet tuaja . kontakt cel : 0682008880 e-mail: anda-group-al@hotmail.com . SHENIM : CMIMET QE NE JU JAPIM JANE ME TE LIRAT NE TREG ., ju ftojme te na kontaktoni . cmimet fillojne nga 190 euro facebook :https://www.facebook.com/anda.PC.store
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Koder Kamez
Adresa
instituti bujqesor tirane rruga kastriotet
Kodi postar
1029
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2539 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Koder Kamez, instituti bujqesor tirane rruga kastriotet, 1029) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj