Shitje apartamentesh ne Shengjin

600.00 €
Nr. Referencës
RF157027
Titulli i njoftimit
Shitje apartamentesh ne Shengjin
Përshkrim
Kompleksi "VILAT 3 KT" Shengjin,zona KUNE fillon shitjet e apartamenteve 2+1,cmim per m/2 duke filluar nga 600Euro..
Ky eshte Kompleksi e i ri ne kete zone brenda parametrave me moderne te ndertimit fale infrastukturave te reja rrugore me cmime konkurruese dhe mjaft interesante te diferencuara ne varesi te kateve.
Te hipotekuara.

Nr kontakti: 0682020967
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Lezhes
Qyteti / Zona
Shëngjin
Adresa
Kune
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1645 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Lezhes, Shëngjin, Kune) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj