Shitja: Galaxy S5 / Sony Xperia Z2 / iPhone 5s 64GB / BlackBerry Porsche P'9982 Dizajn

150.00 $
Nr. Referencës
RF119378
Titulli i njoftimit
Shitja: Galaxy S5 / Sony Xperia Z2 / iPhone 5s 64GB / BlackBerry Porsche P'9982 Dizajn
Përshkrim
Shitja: Galaxy S5 / Sony Xperia Z2 / iPhone 5s 64GB / BlackBerry Porsche P'9982 Dizajn 
Shitja Brand reja, origjinale dhe iPhone Lexuara Apple, Samsung, BlackBerry, Nokia dhe telefonat celularë të tjera ... 
Promo Promo Promo!!! 
BLERJE 3 GET 1 FALAS 
BLERJE 5 GET 2 FALAS 
Email: electsservice@gmail.com 
Skype: elects.service 
Ne kemi për shitje; 
Apple iPhone 5s, 5c, 5, 4s 64GB, 32GB dhe 16GB. 
Samsung Galaxy S5, Samsung I9500 Galaxy S4, Samsung Galaxy Shënim 3, Galaxy Shënim 2, Samsung Galaxy S3 dhe S2 
Apple iPad Mini, iPad4, iPad3, iPad2 dhe iPad1 si dhe BlackBerry Porsche P'9982 Dizajn dhe laptopë dhe kamera 
Kushti: Brand New, origjinale, Lexuara Garanci,2-Vite Ndërkombëtare
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Laprake
Adresa
Laprake
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • blej

  Pasi pashe njoftimin tuaj ne internet u interesova per oferten qe keni bere.Ju lutem mund te me tregoni cmimin e sakte te celulareve (iPhone 5s,Galaxy S5) dhe vendin ku shiten keto celulare?
  Marsi / 04.09.2014 21:04
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Laprake, Laprake) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj