Shitet Sall e kompletuar Ps3 & Ps4 069 22 333 25

65,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF694003
Titulli i njoftimit
Shitet Sall e kompletuar Ps3 & Ps4 069 22 333 25
Përshkrim
Salla eshte direkt per pune. 4 Tv full HD 'Grunding ' 37 inch & 2 Philips Full HD Led 40 INCH, . 6 PS3 , 2 cop me chip me nga 15 lorja brenda , me hard dick 320 gb , & 4 cop pa chip mbi 30 disce origjinale . bashk me Fishat perkatese HDMI , gjithashtu dhe 25 leva origjinale disa te perdorura , . 2 PS4 , me nga 2 leva dhe me 2 disce origjinale fifa 14 , dhe me 2 lojra te instaluara .. . 10 kulltuqe me 11 pupa , nji uniform tgjitha , bashk me tavolinat perkatese . 1 Kompjuter personal me bokse dhe me programin e kohes per playstation pc server per kohen bashk me banakun ku mund te mbani gjerat me vler si p.sh leket lojrat levat . kondicioner 12 fiks per kte lloj amienti , bashk me ndriqimin led . bashk me raftin ku mund ti mbani disa lojra.per me shum info shifni fotot ose mund tvini ta shifni nga afer CMIM I ARSYESHEM ,
Me marrveshje .
JU LUTEM BLERES SERIOZ FLM PER MIRKUPTIMIN  069 22 333 25
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2899 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj