Shitet Mercedes A 170 CDI -02

3,500.00 €
Nr. Referencës
RF892858
Titulli i njoftimit
Shitet Mercedes A 170 CDI -02
Përshkrim
Shitet A 170 CDI Diesel i sapoardhur nga Gjermania.Automatik , kondicioner. Baxho nga siper
Xhama elektrik. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe ne te gjitha aspektet..Full options, Kambio automatik; kondicioner.Viti I prodhimit 08.2002 , 162 000 km te bera .
Disqe alumini, me kolaudim ( TUV) Gjerman ,me dogane dhe te gjitha detyrimet te likujduara ketu.

Cmimi 3500 € i diskutueshem 

Mund te me kontaktoni ne 0698509283 dhe ta provoni ne cdo kohe ! 

Faleminderit !
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1663 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj