Shitet ISP LOKALE (Kompani per Shperndarje Interneti)

Nr. Referencës
RF213761
Titulli i njoftimit
Shitet ISP LOKALE (Kompani per Shperndarje Interneti)
Përshkrim
Biznes i ngritur prej rreth 2 vjetesh, me mbulim sinjali ne qarqet Tirane dhe Kruje, dhe me numer te konsiderueshem klientesh aktive
Xhiro vjetore aktuale prej rreth 50 mije Eur, me rreth 35% fitim mbi te ardhurat, dhe me tendence rritje te te ardhurave prej 42% per cdo vit pasardhes.
Shitet per arsye impenjimesh ne biznese te tjera.

Cmimi eshte i diskutueshem ne varesi te negociatave konkrete.

Kontakto:
Te interesuarit te kontaktojne ne tel ose te dergojne email nepermjet kontaktit ispwireless@yahoo.com
Tel. : 042409849
Cel. : 042409849
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2465 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj