Shitet biznesi, salle Lojrash PS3 ne gjendje te mire

530,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF663686
Titulli i njoftimit
Shitet biznesi, salle Lojrash PS3 ne gjendje te mire
Përshkrim
Shitet biznesi, salle playstations 
4-TV led 42 HD LG
4-ps3 me cip(lojrat e fundit ,pes17,fifa 17 etj )
4-kolltuqe te rehatshme 
6-pupa 
16 leva sony 
1- kompjuter me program playstations
1- kondicioner 
1-frigorifer
530000 leke i diskutueshem 
nr.0693376566
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi i tanishëm: 3.5
  • Votimi total: 4
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
 • frigorifieri

  Namik si kalove ,jam i interesuar vetem per frigoriferin ca cmimi te fundit ka?
  Geri / 22.11.2016 16:51
 • interesohem per nje TV

  Jam i interesuar per nje tv Plazma Shisni vetem nje dhe cfare cmimi ka te fundit?
  islami / 22.11.2016 16:53
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Tirane) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj