Shitet Apartament 2+1 ( Oferte Ekskluzive Okazion)

Nr. Referencës
RF743645
Titulli i njoftimit
Shitet Apartament 2+1 ( Oferte Ekskluzive Okazion)
Përshkrim

Shitet Apartamnet 2+1 (Okazion)
Adresa : Ne hyrje te Ali Demit

Apartamenti perbehet nga nje sallon i madh ndenjeje me kuzhine te vecuar, eshte totalisht i mobiluar, me nje arredim modern dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet elektro-shtepiake, ballkon i mbyllur me vetrate xhami, 1 dhome gjumi matrimoniale e mobiluar dhe 1 dhome gjumi per femije, 1 banjo e kompletuar dhe 1 korridor i perbashket. Cdo ambient ka hapsire te bollshem dhe eshte i rikonstruktuar.

Apartamenti ka sistem ngrohje-ftohje, punime shume cilesore dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ka nje siperfaqe prej 92 m2, gjendet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, me mundesi parkimi, dhe zoteron certifikate pronesie.

Ne kete zone gjenden te gjitha sherbimet publike, shkolla, ambulance, supermarkete, bare, dyqane etj, dhe eshte nje nga zonat me te mira dhe qytetare ne Tirane.

Cmimi: 60.000 Euro i diskutueshem
Mos e humbisni kete oferte, kontaktoni ne numrat tane. 0682045499/ 044320200

Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Ali Demi
Adresa
Ali Demi
Kodi postar
1001
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 2019 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Ali Demi, Ali Demi, 1001) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj