Shitet apartament 100 m2, 70.000 Euro

70,000.00 €
Nr. Referencës
RF178134
Titulli i njoftimit
Shitet apartament 100 m2, 70.000 Euro
Përshkrim
OKAZION!   Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 100 m2, 2+1, ballkon, banjo dhe nje verande te madhe. Me dokumenta te rregullta dhe hipoteke.
Vëndndodhja
Adresa
Rr. Sitki Cico, Pall.2, Shk.2, Ap.10 (Perballe shkolles "Niket Dardani")
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1516 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, , Rr. Sitki Cico, Pall.2, Shk.2, Ap.10 (Perballe shkolles "Niket Dardani")) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj