Shiten Pajisje Pasticerie

6,800.00 €
Nr. Referencës
RF113541
Titulli i njoftimit
Shiten Pajisje Pasticerie
Përshkrim
1. Ekspozitor pasticerie 2.200 euro.
2. Banak frigoriferik multifunksional 1800 euro
3. Furre pasticerie 2000 euro.
4. Mikser 20 kg 500 euro
5. Banak kunderbanak bari 300 euro 

Adresa : Tirane Vore e vjeter Bashkia Vore
Totali 6.800 euro.
Totali lek 920.000 Leke 
-- 
Kontakto : 0674707708
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Vlores
Qyteti / Zona
Vlorë
Adresa
Vore
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.8
  • Votimi total: 4
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1216 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Vlores, Vlorë, Vore) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj