Shiten Kupona Facebook-u me vlere 50$

18.00 $
Nr. Referencës
RF102249
Titulli i njoftimit
Shiten Kupona Facebook-u me vlere 50$
Përshkrim
Per te gjithe ato subjekte apo individe qe duan te reklamojne ne rrjetin social facebook Shes kupona Facebook-u

1cope Me vlere 
$50 (1x50$)   20mije leke te vjetra.
Mbi <10 (10X50$) cope kupona ka cmim tjeter .
Shesim kupona 
Facebook me vlere $50 qe nga ne do ti merrni me nje cmim te arsyeshem.
kuponat mund ti perdorni per te reklamuar ne 
Facebook per cka ju deshironi. Kuponat blihen nga facebook-u dhe nuk behet fjale per dallavere.


Per Cdo pyetje apo Paqartesi Kontaktoni :
mail  kasa.bledi@gmail.com


Vod: +355 (0)692664523

Skype: bledian83


Shenim: Pagesa behet ne disa mynyra  Paypal , VISA  Master card   ose  Depozitim ne banke ose  leke ne dore :)
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Votimi total: 3
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 5553 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
$/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (, ) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj