Shiten Kompjutera te kompletuar + kufje

90.00 €
Nr. Referencës
RF193353
Titulli i njoftimit
Shiten Kompjutera te kompletuar + kufje
Përshkrim
Kompjutera Dell parametrat jane si meposhte:
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @3.00GHx 3.00GHz
Installed memory(RAM): 2.00 /4.00GB
System Type: 32-bit Operating System
Windows i licensuar
Ekrani 19'
Kufjet nuk lejojne percjelljen e zhurmave te jashteme.
Kompjuterat jane perdorur vetem 2 muaj, shiten per arsye te mbylljes se aktivitetit.
Çmimi per kopmjuter: 90 EURO i kompletuar (mouse, tastier)
Çmimi per kufje: 850 Leke

Nr. tel: 0689046321
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Tiranë
Adresa
Unaza e Re
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1465 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Tiranë, Unaza e Re) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj