SHITEN 5 PS3 500GB & 5 TV 39"

420,000.00 Lek
Nr. Referencës
RF206080
Titulli i njoftimit
SHITEN 5 PS3 500GB & 5 TV 39"
Përshkrim
Shitet salle ps3 me 5 PS3 modeli Super Slim me hardisk 500GB, te kompletuar me 10 leva origjinale, fishat perkatese, dhe HDMI pothuajse te ri! Shiten 5 TV LED Fuego 39" Full HD , modeli me i pershtatshem per qendra dhe per perdorim shtepiak. Shiten komplet se bashku me kolltuqet, pupat, banaku etj... JANE AKOMA MBRENDA GARANCISE !!!
Vëndndodhja
Vendi
Albania
Qarku
Qarku i Tiranes
Qyteti / Zona
Yzberisht 1
Adresa
Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Votimi total: 0
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Denoncoje si të rremë Nrysho denoncimin
 • Skano barkodin ! Skano barkodin !
 • 1778 Vizitorë
Emri i shokut tuaj *
Posta elektronike e shokut tuaj *
Emri
Posta juaj elektronike
Mesazhi Juaj.
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Nuk ka komente te vendosura
Komento
Emri *
Arsyeja *
Vlerësimi
Mesazhi Juaj. *
Vendos karakteret e figurës *
Kliko mbi imazhin për të rifreskuar figurën. Ju lutemi vendosni karakteret e përshkruara
Kushtet e kredisë:
Kredia
Lek/ALL
Afati i kredisë
vite/muaj
Norma e interesit
%
Fillimi i pagesës
Rivendos
Pagesat e kredisë
Plotësoni formën e kërkuar në të majtë dhe klikoni mbi "llogarite shumën"
Forma periodike e pagesës
Ne e kemi të pamundur te gjejme këtë adresë të kërkuar (Albania, Qarku i Tiranes, Yzberisht 1, Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania) nuk ka të dhëna për këtë adresë
Vendosni denoncimin tuaj për këtë njoftim.
Po përpunohet...
Jeni të sigurtë që doni të anulloni denoncimin tuaj?

Njoftime për të krahasuar

  Nuk ka njoftime për të krahasuar
  Identifikohu
  Emri juaj
  Fjalekalimi
  Humbët fjalëkalimin? Kujtoj